Özilhanlar Tekstil San. Tic. Ltd. 1997 yılında kurulmuştur. Örme kumaş pazarında 30 yıllık birikim ve deneyimi bulunan firmamazı güvenilirlik esasına dayalı olarak üretim yapmak, satış ve satış sonrasında aynı güvenilirlikte hizmet etmektedir.

Ürünlerimizde kaliteyi, hızlı servis ve güler yüzlü hizmeti kendine ilke edinen firmamız müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Gerek iç piyasa gerekse dış piyasada birçok müşteri firmamızın kalitesini tercih etmektedir.

Sipariş ve stok üzerine çalışan firmamızda müşteri talepleri ile ilgili ön çalışmalar gerçekleştirilmektedir.Ürün çeşitliliği ve kalitesini sürekli olarak arttırarak iç ve dış pazardaki müşteri portföyünü sürekli geliştirmektedir.

Toptan örme, dokuma kumaş imalatı ve satışı yapan firmamız sipariş üzerine üretimin yanı sıra günün modası e tercihi olabilecek ürünlerle daima stokta kumaşlar bulundurmaktadır.

HAKKIMIZDA

Tekstil sektöründe 1997 yılından günümüze bilgi ve birikimi ve tecrübemizle 2021 yılında kurmuş olduğumuz Modal Tekstil Entegre Tesisileri Özilhanlar Tekstil İnşaat bünyesinde O tarihten bu yana tekstil sektöründe faaliyetlerini her geçen gün artırarak tekstil sektöründe çok önemli bir konuma gelmiştir.

40.000 metrekare açık 20.000 metrekare kapalı alana sahip olan fabrikamızda örme, boyama ve baskı işlemleri bulunmaktadır. Gerek yurtiçi gerek yurtdışında her geçen gün büyüyen Modal tekstil, bünyesine kattığı son teknoloji yeni makineler ve yeni kumaş çeşitleri ile müşteri memnuniyetini her daim kazanmayı amaçlamıştır.

Şirketimiz; İstanbul/Zeytinburnu’nda satış ofisi olup Tekirdağ’da bulunan fabrikamızda müşterilerimizin istek ve taleplerini kırmadan sizlere en kaliteli kumaşı sunmayı hedefliyoruz.

Modal tekstil doğaya ve çevreyle bütünleşmiş, yenilikçi ve sürdürülebilir çevre yaklaşımları ile uygunluk sağlamıştır.

Oeko-Tex, İnditex, GOTS, GRS, OCS sertifikası ile belgelendirilmiş bir firmadır.

İstanbul olmak üzere tüm Türkiye ve dünyanın bir çok yerine hizmet vermektedir. Modal tekstil olarak kendizimizi her daim yenilemeye ve zamana ayak uydurarak ve müşterilerimizin siparişlerini zamanında yüklemeye özen gösteririz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterinin kalite, fiyat, teslim süresi ve sosyal uygunluk beklentilerini tam olarak algılayıp eksiksiz karşılamayı ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı

Süreç verimliliğini esas alarak ölçülebilir ve ulaşabilir hedefler koyan ve sürekli iyileştirme sağlayan bir Kalite Yönetim Sistemi yürütmeyi

Tüm çalışanların şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımını sağlamayı ve çalışan memnuniyetini arttırmayı

Tedarikçiyle karşılıklı faydaya dayalı iş ilişkisi kurmayı, ana tedarikçilerinin kalite yönetim sistemi kurma ve yönetmelerini desteklemeyi taahhüt eder…

kumas

Tekstilde Olumlu Yönelimler Oluşturuyoruz.

başarılarla dolu seçkin bir geçmişimiz var.

Stratejimiz; en iyi araştırmacıları destekleyici, olağanüstü bir öğrenci deneyimi sağlar gibi ve iş ortaklarımıza yardımcı olur seviyede.

Bizimle İletişime Geç